Darmowa prenumerata - tu i teraz!
Menu
  - Redakcyjne
  - Strefa NN
  - Net
  - Teksty poważne
  - Polemiki
  - Meritum
  - Filozofia
  - Szkoła
  - Nauka
  - Poezja
  - Opowiadania
  - Komputery
  - Muzyka
  - Wstępniak
  - Andrzej Lipic
  - Kapitulacja Kandaharu
  - Objawy recesji
BezImienny - wersja online!
Magazyn internetowy NoName
Poprzedni artykułNastępny artykuł Meritum  

Wstępniak


Raven

Witam Czytelników magazynu NoName!

Od tego numeru będę dla Was prowadził serwis informacyjny "Meritum". Mieliście już okazję zapoznać się z moim pomysłem przeglądając zawartość NN18. W dziale Strefa NN zamieściłem tekst, który dokładnie prezentuje moje plany i sposób ich realizacji. Zainteresowanych nowym przedsięwzięciem prosiłbym więc przede wszystkim o zapoznanie się z poruszanymi przeze mnie wcześniej zagadnieniami.

W tej chwili koncepcja serwisu nie została jeszcze dokładnie określona, więc prosiłbym Was o sugestie. Docelowo Meritum ma się ukazywać co tydzień w formie tekstów rozsyłanych do prenumeratorów. Taka forma wydaje mi się najbardziej odpowiednia, zważywszy na specyfikę artykułów. Wiadomo przecież, jak szybko może zmieniać się sytuacja. Aktualność serwisu to moim zdaniem rzecz podstawowa.

Równie ważny, jeśli nie ważniejszy od poprzedniego, jest wybór specyfiki tekstów. Dlatego też poddaję pod Wasz osąd trzy różnorodne artykuły, każdy utrzymany w innym stylu. Który z nich najbardziej Wam odpowiada? Jaka stylistyka powinna dominować? Decyzję podejmijcie sami.

Spornych kwestii pozostaje jeszcze wiele, ale myślę, że będziemy je rozwiązywać już w trakcie działania serwisu - czyli wtedy, kiedy naprawdę dadzą o sobie znać. Póki co proszę o listy z propozycjami i wnioskami. Wszystkie postaram się rozpatrzyć i wziąć pod uwagę podczas nadawania kształtu serwisowi. Mile widziana będzie również konstruktywna krytyka.

Tak pokrótce przedstawiają się moje wątpliwości, którymi chciałem się z Wami podzielić. Liczę na to, że Meritum wielu zainteresuje, a nasza współpraca będzie przebiegać w dobrej atmosferze. Póki co zapraszam do lektury i czekam na odzew!

Raven
poczta: hotel@go2.pl
Poprzedni artykułWstępNastępny artykuł