Darmowa prenumerata - tu i teraz!
Menu
  - Redakcyjne
  - Strefa NN
  - Net
  - Teksty poważne
  - Polemiki
  - Meritum
  - Filozofia
  - Szkoła
  - Nauka
  - Poezja
  - Opowiadania
  - Komputery
  - Muzyka
  - Wstęp
  - Darmowa prenumerata
  - Redakcja
  - Współpraca
  - Serwisy NoName
  - Grupa dyskusyjna
  - NoName FAQ
BezImienny - wersja online!
Serwery wirtualne - MySQL, PHP, CGI, SSH...
Poprzedni artykułNastępny artykuł Redakcyjne  

Wstęp

NoName SE - tutaj znajduje się specjalny numer NoName Tomik:
NoName19, zaczynamy trzeci rok wydawania magazynu. Podsumowaniem minionych dwóch lat był specjalny numer - NoNameSE ( www.noname.zum.pl/nnse ). Ten numer jest jeszcze wydany w starej konwencji ale najprawdopodobniej już NN20 znów postara się Was zaskoczyć czymś nowym.

Z powodu braku czasu smiTH nie przyjmuje już tekstów, nadal będzie jednak obecny w NoName, obiecał też więcej pisać (no smiTH trzymamy za słowo! :) ). Obowiązki smiTHa odnośnie przyjmowania tekstów przejmuje Kazimierz ( kazimierz@noname.sisco.pl ). Wszystkie swoje teksty przesyłajcie do redaktorów odpowiednich działów, a w razie braku takowego do Kazimierza.

Wizard:
Przetrzymam Was jeszcze chwilę i dodam tylko, że NoNameSE to zbiorek naprawdę dobrych tekstów (nie chwaląc się, moje też tam się znalazły ;) i kawał wspaniałej roboty koderów i grafików. Muzyka też jest doskonała, warto poczytać i posłuchać.

NN19 to także inauguracja nowego serwisu informacyjnego Meritum, którego początki sięgają aż NN18, gdzie Raven, który jest szefem tego działu przedstawiał swoje plany. Mamy też zbiorek jak zawsze dobrych Tekstów poważnych, dlatego nie będę przedłużał wstępu i pozwolę Wam wreszcie zabrać się do czytania :)

Jeszcze tylko przyjmijcie noworoczne życzenia - aby Wasze postanowienia i marzenia spełniły się tak szybko, że nawet nie zauważycie kiedy :)

Rozmawiali: Tomik i Wizard

Poprzedni artykułWstępNastępny artykuł