Darmowa prenumerata - tu i teraz!
Menu
  - Redakcyjne
  - Strefa NN
  - Net
  - Teksty poważne
  - Polemiki
  - Meritum
  - Filozofia
  - Szkoła
  - Nauka
  - Poezja
  - Opowiadania
  - Komputery
  - Muzyka
  - Wstęp
  - Darmowa prenumerata
  - Redakcja
  - Współpraca
  - Serwisy NoName
  - Grupa dyskusyjna
  - NoName FAQ
BezImienny - wersja online!
Serwery wirtualne - MySQL, PHP, CGI, SSH...
Poprzedni artykułNastępny artykuł Redakcyjne  

NoName FAQ


Tomik

Co oznacza 'niekomercyjny' w odniesieniu do NoName?
Oznacza to tyle iż nikt z redakcji nie odnosi materialnych korzyści z wydawania magazynu. Co prawda NoName oferuje płatne reklamy jednak ewentualne dochody z tego tytułu zostaną przeznaczone na rozwój magazynu.

Do kogo przysyłać teksty?
Teksty przysyłajcie do Kazimierza, czyli na adres kazimierz@noname.sisco.pl. Najpierw jednak proszę zapoznać się z regulaminem magazynu. Z praktyki wiem, że niewiele osób tam zagląda. Mało kto pamięta o tym iż tekst powinien być zapisany w pliku *.txt, u góry powinien być tytuł + ewentualne sugestie co do działu do którego ma tekst trafić, na dole natomiast podpis oraz adres email. Nie publikujemy także tekstów krótszych niż 2 tys. znaków, gdyż nadają się one bardziej na IRCa niż do magazynu :).

Dlaczego warto pisać dla NoName?
Bo dzięki nam możesz zostać zauważony przez największą ilość osób. Moim osobistym zadaniem jest przedłużanie artykułom z NoName ich życia. Magazyn trafia na największą ilość płyt z wszystkich polskich magazynów, jest rozsyłany pocztą zwykła, teksty są przedrukowywane w innych magazynach i na stronach, jako pierwsi w uruchomiliśmy wersję angielskojęzyczną magazynu. Nie boję się stwierdzić, że jako jedyni promujemy przede wszystkim ciekawe teksty nie zaś sam magazyn. Pisząc do nas możesz być pewien, że Twój tekst nie stanie się informacyjną papką leżącą na zapomnianym serwerze w katalogu o którym nikt nie pamięta.

Chciałbym umieścić na stronie przedruk tekstu z NoName.
I chwała Ci za to!:) Dobrze jest gdy teksty mogą trafić do szerokiego grona odbiorców. Naszym jedynym wymaganiem co do przedrukowywania tekstów jest zamieszczenie pod każdym z nich takiej sentencji:
"Tekst pochodzi z magazynu internetowego NoName.
Najnowszy numer oraz bezpłatna prenumerata: http://www.noname.zum.pl
"
Gdybyś chciał na stronie umieścić większą ilość tekstów od nas to proszę skontaktuj się ze mną w celu obgadania szczegółów.

Chciałbym przysłać coś do bonusa.
Tutaj są dwa wymagania: rozmiar do 500kb oraz w 100% własnoręcznie wykonana praca.

Chciałbym umieścić bannerek NoName na mojej stronie.
Niżej podaję kod do naszych oficjalnych bannerków.

400*50:
<a href="http://www.noname.zum.pl" target="_top"><img src="http://www.noname.zum.pl/banner/bannerxx.gif" alt="Magazyn internetowy NoName" border="0" width="400" height="50"></a>

100*50
<a href="http://www.noname.zum.pl" target="_blank"><img src="http://www.noname.zum.pl/banner/banner04.gif" alt="Magazyn internetowy NoName" width="100" height="30" border="0"></a>

Co to takiego serwis NoName?
Są to niezależne strony, które otrzymują od nas wsparcie w postaci kont WWW i email w zamian za reklamę naszego magazynu. Staramy się z naszymi serwisami ściśle współpracować.

Jak się dostać na grupę NoName i co to właściwie jest?
Grupa dyskusyjna magazynu skupia redaktorów oraz zaprzyjaźnione z magazynem osoby wokół dyskusji na przeróżne tematy. Tematyka grupy jest bardzo rozległa, tak jak tematyka NoName. Jak dostać się na grupę szczegółowo opisuje strona: http://noname.zum.pl/noname/info/psifactor.php3

Co to jest NoName English?
Jest to angielskojęzyczna wersja NoName. Zawiera tłumaczenia tekstów z magazynu oraz zawartość Bonusa. Pozwala także zamówić prenumeratę angielskojęzycznej wersji newslettera NoName.
Adres NNe to: www.noname.zum.pl/english.

NoName na CD
Magazyn trafia/trafił na płyty pism: "Internet", "Enter", "Reset", "WWW", "Gry Komputerowe", "PC Format", "CD Action", ".NET". W toku są rozmowy nad następnymi CD.

Tomik
poczta: tomek@noname.zum.pl
Poprzedni artykułWstępNastępny artykuł