Darmowa prenumerata - tu i teraz!
Menu
  - Redakcyjne
  - Strefa NN
  - Net
  - Teksty poważne
  - Polemiki
  - Meritum
  - Filozofia
  - Szkoła
  - Nauka
  - Poezja
  - Opowiadania
  - Komputery
  - Muzyka
  - Listy NN18
  - Listy NN19
  - Informacje NN
  - Adverty
  - Bonus
  - Ciekawe Strony
  - Magazyn jakiego jeszcze nie było - NoName SE
BezImienny - wersja online!
Magazyn internetowy NoName
Poprzedni artykułNastępny artykuł Strefa NN  

Listy NN18


Joinjames

      Co to się porobiło???

Dnie coraz krótsze, noc zapada szybciej niż Struś Pędziwiatr przemierza bezkres skalistych dróg, na domiar złego dziewczyny zakładają coraz to grubsze ciuchy maskując swoje wdz... Eeee... I tym sposobem listów w tym miesiącu jak na lekarstwo!! ;)


===== HISTORIE PRZEZ ŻYCIE PISANE... =====

Siemka.
Tematem tego maila jest jego tytuł.
Z powodu braku stałego przypływu gotówki z Netu mogę korzystać bardzo rzadko...;


      Heh - nie Ty jeden Przyjacielu... Jak mój Tatuś zobaczył ostatni rachuneczek telefoniczny o mały włos by mnie wydziedziczył, hłe, hłe!!! :)

jak kiedyś przeglądałem CD jakiegoś pisma natrafiłem na NN - nie zainteresowałem się zbytnio tym magiem (szczerze mówiąc uznałem go za jakiś kiepski projekt).
Gdy buszowanie w sieci nie dawało większej satysfakcji, chciałem otrzymywać co jakiś czas coś do poczytania, a jedyne co zostało mi w pamięci to NN...
Muszę przyznać że nie spodziewałem się aż takiego postępu.
Nie jestem komputerowcem, do komputerów czuję lekki wstręt, ale skoro są one nieodłącznym składnikiem mojego i nie tylko mojego życia.
Tak - byłem komputerowcem przez jakiś rok, ale gdy trzeźwo spojrzałem na siebie i ludzi mego pokroju dałem sobie z tym spokój, chociaż dzięki temu, że interesowałem się tym i owym nauczyłem się robić strony WWW (chociaż i tak HTML w dzisiejszych czasach jest gówno warty).


      Dziękujemy za opinię na temat MAGa. A jeśli chodzi o przydatność HTML'a w dzisiejszych czasach - to prawdą jest, iż niekiedy poważne firmy poszukują ludzi znających się na tym języku, np.: nie chcą płacić dużym firmom projektującym strony WWW i zatrudniają młodych Ludzi, którzy mają do tego smykałkę. Znam kilku, którzy dorobili się na tym "sezonowo" (raz) a takich, którzy z tego żyją...

Jestem teraz wg mnie normalny - komputer służy mi do słuchania muzy, gier no i Netu (mam nawet własną stronę www.malibu.hg.pl chociaż nie prezentuje ona wysokiego poziomu).

      Niestety nastały czasu szybkiego postępu technologii, co dla graczy komputerowych nie oznacza powodów do radości... Ciągłe zmiany podzespołów aby ich PieCe były jak najbardziej kompatybilne z nowymi wymaganiami gier... Sam znam ten ból! :(

Ale wracając do tematu-słowa mojego kolegi, naczelnego www.ekultura.com dały mi do myślenia.
Oprócz tych wszystkich stron porno powstają ambitne strony, które da się czytać.
NN przyszedł z pomocą na moje potrzeby.

      ^__^

Muszę przyznać że oglądanie NN powoduje lekkiego doła - powinno być weselej.
Np. przeczytałem tekst z nn16 o samotności i... zupełnie nie rozumiem chłopaka, mam tyle lat co on i wyrobiony w pewnym stopniu pogląd na świat i naprawdę nie rozumiem czym on się martwi - przecież całe życie przed nim!


      Widzisz, każdy z nas jest inny i inaczej rozumie codzienność. Nie możesz żądać od Wszystkich, aby myśleli w sposób przedstawiony przez Ciebie... Najważniejsze to nie załamywać się i mieć kogoś bliskiego z kim zawsze można porozmawiać!!

Mój inny kolega mimo nieustannych starań o dziewczynę i tak dostawał doła, ale za to ciągle "atakował":) Ja sam straciłem u niej szansę, ale to przecież nie koniec świata.

      I tak trzymać!!! Gdybym ja tak się dołował za każdym razem!!! LUDZIE!! Jeszcze wszystko przed nami - świat się nie kończy na jakimś problemie i wszystko jest do przejścia, trzeba tylko... Uwierzyć we własne siły i uśmiechać się częściej, oto ma recepta - komu wypisać??

Zbyt mało się dowartościował - powinien uwierzyć w siebie.

      Bo to jest najważniejsze!!! Jednak zawsze jest łatwiej powiedzieć, a trudniej zrobić... :(

To na razie wszystko co mi przyszło do głowy, jak przyjdzie mi co innego na temat NN to na pewno napiszę jeszcze raz.

      Czekam z niecierpliwością!!!

ps. Zauważyłem, że ZINy poświęcone są głównie komputerom i sprawom z nimi związanym, dlatego jeżeli redakcja zna jakieś podobne ZINy, tyle że o motoryzacji, tuningu, filmach to prosiłbym o kontakt
<kawu@hoga.pl>


===== A NA OKŁADKĘ PYKNIEMY JENNI LOPEZ!!! =====

NN jest dobrym magazynem, nawet bardzo.

      ^__^

Ale nie daje mi spokoju jedna rzecz.
Dlaczego nie ma okładki. Zajmuje ona do 50KB (czyli nie tak dużo). Rozumiem, że w zinie nie jest ona tak istotna, ale osobiście bardzo lubię okładki.


      I nie tylko Ty Szanowny czytelniku, szczególnie takie gdzie długonogie Panie prężą się w słońcu... OPS!!! :P

Dużo mówią o tym co się zaraz przeczyta. Są wyróżnione najciekawsze teksty.
W NN jest mało grafiki, więc dajcie chociaż okładkę)
Pozdrowienia śle ja!!

<pawelkg@klub.chip.pl>

      A więc mówię i omawiam... Co do okładki i grafiki w MAG'u - dbamy o modemowców i nie chcemy aby zmuszeni Oni byli do ściągania dodatkowych 50 lub więcej KB, skoro może być tak, jak teraz... Poza tym czy fakt iż większość ZIN'ów takową posiada zmusza nas do podjęcia takowych kroków??? NN... Pozostaje więc na swój sposób oryginalny! ;)


===== PAPIEROWE POMYSŁY =====

Witaj
Czytałem NN 13 (Styczeń02), była tam ankieta i kilka pytań które mnie zainteresowały. Otóż chciałbym znać wyniki ankiety. Chodzi głównie oto że chciałbym wam pomóc z wydawaniem NN w formie papieru, ew. na CD. Wiec jeśli mógłbyś podesłać mi wynik ankiety i Waszą opinię, to będę bardzo wdzięczny
Pozdrawiam

<Aras44@go2.pl>

Tomik: ankieta z numeru 13 wzbudziła dużo kontrowersji, a naszym celem było jedynie poznanie opinii Czytelników, na razie nie zamierzamy wydawać NN w formie papierowej, wynika to głównie z tego iż nie czujemy się na siłach by podołać takiemu wyzwaniu, kilka osób z redakcji pracuje w "prasie konwencjonalnej" - wiemy jak ciężko wydawać "papierowca" i na razie nie będziemy się za to brać. NoName z pewnością wypełniłby pewną lukę na rynku prasy, jednak myślę, że jeśli wszystko pójdzie dobrze będziemy mogli pomyśleć o czymś takim za rok, półtora. Może wtedy zaczniemy wydawać coś małego na papierze, zobaczymy... :)

Joinjames
poczta: jointjames@poczta.fm
Poprzedni artykułWstępNastępny artykuł