Darmowa prenumerata - tu i teraz!
BezImienny - wersja online!
Magazyn internetowy NoName - zobacz nas on-line!
Poprzedni artykułNastępny artykuł Redakcyjne   

Wstęp

Tomasz Karwatka Tomik

Wakacje dla ekipy NN jak zawsze mijały pracowicie. Szykujemy kilka nowych serwisów i już niebawem napiszemy o nich coś więcej. Wszystkie te nowe serwisy powstaną dzięki uprzejmości i pomocy firmy SISCO.pl, która to udostępniła nam potężne konto www. Serdecznie dziękujemy!
Jednak nowe serwisy na razie są dopiero w budowie. Dziś natomiast przedstawiamy Wam nowe osoby w redakcji NoName. Andrzej P. Kleśnicki (andzi@go2.pl) od dziś przejmuje od Krej Zii'ego dział Adverty. Risingson (Rising_son@gmx.de) zastąpi Kacuskę w dziale Poezja, a MR. N to nasz nowy grafik. Razem z nim planuję przygotować nowy design dla NoName. Misiek (misiekst@poczta.wp.pl) natomiast zajmuje się od teraz działem Komputery.

Jeśli już o komputerach mowa, to mamy dla Was niespodziankę. Wraz z firmą HDF Software (Teams) - www.internetgames.pl, przygotowaliśmy dla Czytelników NoName grę logiczną "The Same Mini". Zajmującą około 100 kB grę można pobrać z adresu http://noname.zum.pl/super/TheSameMini.zip. Jest to wersja działająca off-line. Serdecznie zapraszamy do pobierania! Natomiast gdybyś jeszcze czuł niedosyt w graniu, to zapraszamy na naszą stronę "Stare Gry na PC" - www.staregry.noname.zum.pl, skąd za darmo pobierzesz to, w co grało się jeszcze kilka lat temu.
Kolejną rozrywkową atrakcją czekającą na Was na naszych stronach jest scenariusz serialu komediowego "KRONIKI SUPERPSÓŁKI", prezentujemy odcinek pierwszy: "Bohater przerwanej akcji".
Z bardzo zabawnym utworem, mieszającym polską rzeczywistość z odrobiną absurdu w wybuchowym miksie, zapoznać się można pod adresem: http://czytelnia.net/kroniki.

Dla wszystkich, którzy chcą trafić do naszej redakcji mamy dobrą wiadomość. W tym numerze magazynu znajdziecie listę poszukiwanych przez nas osób. Jeśli ktoś ma ochotę pomóc, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Natomiast osoby które już nam pomogły, zamieszczając ostatnio na swych stronach bannerki NoName to: Silver User (silver-user@wp.pl) - www.osbci.hg.pl oraz Tomasz Reda (alfa.omega@wp.pl) - www.strony.wp.pl/wp/zkbg/ - serdecznie podziękowania i pozdrowienia! Strona http://www.dladzieci.najlepsze.co zamieściła natomiast u siebie mini dział poświęcony NoName, za co specjalnie dziękujemy!

Dobrnęliśmy szczęśliwie do końca wstępu, teraz czas zająć się tym, co najważniejsze: zapraszam do lektury i wyrażania swych opinii na temat magazynu.

Tomasz Karwatka Tomik
red. naczelny NoName
poczta: tomek@noname.zum.pl

Wygraj z nami!
NoName bierze udział w konkursie Inet Awards.
Aby na nas zagłosować wystarczy kliknąć na link: http://www.inetcom.pl/glosuj.asp?identyfikator=FC58EF64282D4CF89C8EEF9F2A5A0 726
Bedziemy wdzięczni za każdy głos! Ponadto głosujac bierzesz udzial w losowaniu atrakcyjnych nagród.