Serwis internetowy netmax.pl
Redakcyjne    
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Wstęp

Witamy w NoName #15!

Tomik:
Ten numer miał okazję stać się dla całej redakcji sprawdzianem. Powód? Jeden. Matura 2001. Egzamin dojrzałości straszył nas cały rok i wreszcie przyszedł czas na decydujące starcie :). Trochę martwiliśmy się, że z tego powodu mogą być problemy na znalezienie czasu na magazyn. Dziś wiemy, że tak się nie stało. W następnym NoName postaramy się zawrzeć nasze wrażenia z matury. Jednak już dziś wiemy jedno: wszyscy związani z NoName zdali! I to jest najważniejsze.

smiTH:
Wiesz co Tomik? - w tym miejscu muszę przyznać rację tym wszystkim, którzy mając ten egzamin za sobą, mówili, że "Matura to pestka" - nie mylili się. Jednak mimo wszystko nie czułem jeszcze tak wielkiej ulgi jak w chwili wyjścia z budynku szkoły po ostatnim ustnym i skierowana się w stronę pobliskiego pubu... :) Dosyć jednak o tym - napiszemy więcej o naszych doświadczeniach z pola walki w NN16 - zapewniam, iż będzie to ciekawa lektura...
Matura maturą, jednak najważniejsze jest to, iż zaczęły się (lub zaczną - po sesji lub poprawianiu ocen na koniec roku) tak upragnione wakacje! Wbrew pozorom fakt ten ma bardzo duże znaczenie dla NoName - kilka wolnych od nauki miesięcy oznacza możliwość poświęcenia większej ilości czasu na magazyn. Z tej właśnie okazji zespół NoName wraz z kilkoma wybitnymi przedstawicielami sceny komputerowej, szykuje dla Was coś specjalnego...

Tomik:
Nie chcąc jednak zapeszyć lepiej nie mówmy o niespodziankach zbyt wiele Panie smiTH :) Przynajmniej o tych, które mamy w planach. Natomiast te już zrealizowane szybko dostrzeże bystre oko stałego czytelnika. Oprócz zmiany szaty graficznej ten numer przyniósł kolejne nowe działy, jesteśmy ciekawi Waszej opinii na ich temat oraz na temat kluczowy dla magazynu - "czy obecny design jest bardziej ergonomiczny od poprzedniego?" Bardzo prosimy o listy.
Do NoName dołączył też Crazy (nie mylić z Krej Ziim :) ) - pełniący funkcję on-line redaktora.

W tym miejscu chciałbym podziękować też osobom, które zamieściły zaproszenia na stronę NoName na swych stronach. Redakcja śle pozdrowienia dla:
Mochał - http://www.blind.prv.pl
E-HUMOR - http://www.e-humor.z.pl
Kinga Nurska - www.republika.pl/gakin/
BLACK ANGEL - http://www.oppowiadania.hg.pl/
Onet - http://prysiu.hg.pl
Ydgin - www.nirvanka.best.prv.pl

smiTH:
Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!
Cóż, nie pozostało mi nic innego jak życzyć Wam miłej lektury oraz nadejścia prawdziwego, gorącego lata, którego trochę ostatnio za oknem brakuje - choć deszcz jest cudownym zjawiskiem, nadmiar bardzo zaszkodził jego pięknu... :)
Do zobaczenia w NN16!


Rozmawiali: smiTH i Tomik

Poprzedni artykuł Następny artykuł


Stare Gry - chcesz pograc w gry sprzed lat?


Copyright 1999-2001 Magazyn internetowy NoName
Wszelkie prawa zastrzeżone