Twój ulubiony magazyn on-line

 Redakcyjne    

Wstępniak

      Spojrzałem przez okno... Padał drobny deszcz, wiał wiatr... Okres pomiędzy zimą a wiosną nigdy nie należał do najprzyjemniejszych. Stałem tak przez chwilę i patrzyłem na przechodzących w pośpiechu ludzi. Szli zapewne do domów, pracy, szkoły... Cały ten tłum, tak anonimowy i szary. Patrzyłem i zastanawiałem się ileż to razy byłem jego częścią gdy ktoś tak jak ja wyglądał przez okno... Odwróciłem na chwilę wzrok, aby rzucić okiem na ekran komputera - okna na mój drugi, cyfrowy świat - Internet. Usiadłem za klawiaturą i zacząłem pisać... Pisać te słowa, które znajdą się zapewne na jednej z ulic mojego wirtualnego świata. W mieście bez nazwy, mieście NoName, metropolii ludzi podobnych do mnie a zarazem tak różnych. Stanę na podwyższeniu i krzyknę donośnym głosem... - Witajcie w NoName 13!

      Nie wiem czy to zwykły przypadek czy też pechowy wpływ trzynastki, lecz nowy numer wyszedł z pewnym opóźnieniem. Jak wiecie zmieniliśmy w dość dużym stopniu organizację magazynu - dostosowanie się do niej zajęło nam trochę więcej czasu niż przewidywaliśmy... Obiecuję jednak, iż dołożymy wszelkich starań aby NN14 ujrzał światło dzienne w terminie. Cóż, mam nadzieję, iż lektura nowego NoName sprawi Wam przynajmniej tyle radości co nam satysfakcji, którą odczuwamy przy wypuszczaniu w świat każdego nowego numeru bezimiennego.

      Zapewne zastanawiacie się co przygotowaliśmy dla Was w tym miesiącu... - postaram się w skrócie opisać zawartość nowego numeru. Zacznę od bardzo miłej wiadomości dla miłośników sztuki - w numerze znajdziecie galerię wspaniałego artysty, malarza, Tomasza Sętkowskiego. Na pewno znacie jego dzieła, wspomnę tylko, iż zaliczany jest on do grona tak wybitnych osobistości jak Beksiński, Starowieyski czy Maciejewski. Gorąco polecam odwiedzenie tej wirtualnej mini galerii - jego obrazy są naprawdę warte obejrzenia, spojrzenie na świat jakie przedstawiają jest tak inne, intrygujące...

      Kolejna niespodzianka skierowana jest do miłośników sportu - w numerze pojawił się nowy dział poświęcony tej właśnie tematyce. Co sądzicie o tym pomyśle, interesuje Was ten temat? Ze swojej strony muszę powiedzieć, iż mimo że sportu jako takiego nie uprawiam (aczkolwiek jazda na rowerze, spacery czy pływanie są czynnościami nad wyraz przyjemnymi) i "nie znam się na tym", to z wielkim entuzjazmem przyjąłem pomysł wprowadzenia tego działu na łamy NoName. W każdym bądź razie czekamy na opinie - pamiętajcie, macie bardzo duży wpływ na tematykę magazynu.

      Cóż jeszcze... Zapewne pamiętacie książkę pt. "Real Game" autorstwa Gorelfa, którą wydaliśmy z okazji walentynek? Otóż od tego numeru będzie ona publikowana w częściach na łamach NoName. Jeśli jeszcze jej nie czytaliście, powiem Wam, że jest niezwykle ciekawa. Gorąco polecam! Oczywiście możecie także ściągnąć ją w całości z naszej strony internetowej.

      Oprócz tego znajdziecie na łamach nowego NN wiele ciekawych tekstów o różnorakiej tematyce, takiej jak chociażby eutanazja, subkultury czy rock. To chyba z grubsza wszystko jeśli chodzi o zawartość NN13.

      Na koniec chciałbym jeszcze wraz z całą redakcją złożyć wielkie podziękowania na ręce naszego sponsora, Mariusza z firmy ZUM. NoName zawdzięcza Ci naprawdę wiele... Mamy nadzieję, iż kolejny rok naszej współpracy będzie tak samo owocny jak poprzedni - życzymy Ci powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach i wyzwaniach, które podejmiesz! Dzięki!

      Hmm... Czas kończyć powoli ten wstęp. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym co działo się od czasu wydania NN12, zajrzyjcie do działu "Informacje NoName". Cóż... Nie pozostało mi nic innego jak zaprosić Was serdecznie do lektury oraz współtworzenia naszego cyfrowego świata poprzez wspomaganie nas artykułami oraz pracami bonusowymi. Do następnego numeru...


smiTH
e-mail: smiTHZbior cytatow z ekstra wyszukiwarka

 


Copyright 1999-2001 Magazyn internetowy NoName
Wszelkie prawa zastrzeżone