Twój ulubiony magazyn on-line

 Redakcyjne    

Wstępniak

Tomik: "Witaj czytelniku w NN12!" - podobne słowa piszę od pierwszego numeru NoName.
Dziś jednak nie piszę ich sam. Kilka linijek niżej odezwie się smiTH - człowiek odpowiedzialny od dzisiaj za kontakt z redakcją. smiTH od teraz będzie przyjmował teksty do publikacji i omawiał wszelkie inne sprawy związane z publikacją w NN. Decyzja ta spowodowana jest tym iż chcę zająć się NoName na innej płaszczyźnie. smiTH jest człowiekiem któremu, zresztą jak całej redakcji NN w pełni ufam. Jestem pewien, że będzie się świetnie sprawdzał w nowej roli. Bardzo proszę abyście także Wy mu zaufali. Do mnie proszę kierować jedynie maile na temat współpracy i Waszych pomysłów, które możemy pomóc zrealizować.

smiTH: Dzięki Tomik.
Witaj czytelniku w NN12! :-) Jak już Tomik napisał kilka linijek wyżej, zajmuję się od tego numeru przyjmowaniem tekstów do publikacji. Nie jest to jednak ostatnia zmiana natury personalnej. Postanowiliśmy stworzyć dział "Listy" gdzie będziemy zamieszczać niektóre Wasze wypowiedzi jakie otrzymaliśmy drogą e-mailową. Dział ten pojawi się już w następnym numerze NN a prowadził go będzie JointJames, który od tej chwili zajmuje się wszelką korespondencją z NoName, do niego więc kierujcie swoje pytania, sugestie itp.
Zapewne zauważyliście tę lawinę zmian, która przetoczyła się ostatnio przez magazyn. Postanowiliśmy zreformować nieco formę NoName i mamy nadzieję, że zmiany te przypadły Wam do gustu. Oczywiście nie zamierzamy osiąść na laurach, nadal będziemy rozwijać i ulepszać zarówno formę jak i tematykę magazynu, dlatego też przygotujcie się na kolejne niespodzianki. Zapewniam jednak, iż NoName pozostanie tym czym był zawsze...
Oddam głos Tomikowi, który chce zapewne przekazać Wam kilka nowinek :-)

Tomik: No właśnie, na nowinki czas najwyższy! Głównym bonusem jaki dzisiaj dla Was mamy jest specjalny prezent dla czytelników NN przygotowany przez Piotra Janiszewskiego IKSiOR ( janisz9@wp.pl ) z okazji 12 numeru magazynu. Pod niżej zamieszczonym adresem znajdziesz świetny scenariusz filmu, który Piotr zamierza nakręcić. Scenariusz ma swoisty klimat, jest intrygujący i naprawdę wart przeczytania. Na stronie możesz przeczytać go on-line bądź pobrać wersję off-line - http://noname.zum.pl/noname/content/scenariusz
Jeżeli już jestem przy sprawach on i off-line to chciałbym napisać kilka słów o dystrybucji NN poprzez CD miesięczników komputerowych. Sprawa ta budzi sporo pytań i czas najwyższy ją wyjaśnić.
NoName jest zamieszczany na wielu CD, na większości regularnie. Jednak naszym zdaniem lepiej jest zostać prenumeratorem magazynu na email. Otrzymujesz wtedy każdy numer NN dwa miesiące wcześniej (takie opóźnienie wnosi publikacja na CD), jesteś też informowany o nowych serwisach, konkursach i promocjach przez nas współorganizowanych. Poza tym masz pewność, że nie przeoczysz żadnego numeru magazynu. Niestety zdarza się, że z różnych przyczyn magazyn nie trafia na CD, natomiast nasi prenumeratorzy zawsze go otrzymają.
Chciałbym też prosić czytelników o pomoc w promocji naszego nowego przedsięwzięcia - NoName English ( www.noname.zum.pl/english ) - TUTAJ znajdziesz formularz dzięki, któremu będziesz mógł wysłać informacje o serwisie do Twoich zagranicznych przyjaciół. Z góry dziękuję za Waszą pomoc. Wiem, że na naszych czytelnikach polegać możemy!

Przyznacie, że wstęp nam się niemiłosiernie rozrósł :).
Teraz jeszcze tylko jedna ważna kwestia związana z funkcjonowaniem NoName. Poniżej zamieszczamy osoby odpowiedzialne, za poszczególne sprawy w magazynie. Pisząc do nich gwarantujesz sobie szybką i rzetelną odpowiedź. Zauważcie proszę kto odpowiedzialny jest za przyjmowanie tekstów, to zasadnicza zmiana więc pamiętajcie o niej :)

LISTY (pytania, sugestie, bluzgi i pochwały) - JointJames

PRZYJMOWANIE TEKSTÓW - smiTH (pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem)

POEZJA - Kacuska

SPRAWY TECHNICZNE - KrejZii (także wszelkie problemy z prenumeratą, serwisami on-line)

NN ENGLISH, KOREKTA - Kaźmirz (możecie pisać teksty od razu w dwóch wersjach i wtedy angielską podsyłac Kaźmirzowi)

WSPÓŁPRACA, REKLAMA, WASZE POMYSŁY oraz BONUS - Tomik

To wszystko o czym chciałem dzisiaj napisać. Żegnam się i życząc milego czytania oddaję głos smiTHowi:

smiTH: Masz rację Tomik. Ten wstęp bardzo się już rozrósł dlatego też nie będę dłużej zatrzymywał czytelników. Z pewnością chcą przejrzeć zawartość nowego numeru a muszę przyznać, że pojawiło się w nim sporo bardzo ciekawych tekstów.
Na koniec chciałbym jeszcze gorąco polecić Wam lekturę scenariusza, o którym pisał Tomik. Warto go przeczytać, jest na prawdę bardzo ciekawy.
Cóż... Nie pozostało mi nic innego jak życzyć miłej lektury. Do zobaczenia za miesiąc.INFO: Nowy button NoName zaprojektował:
      PIT FACTORY - pitfactory@kki.net.pl - http://www.pitfactory.prv.pl/


Rozmawiali: smiTH i TomikNoName

 


Copyright 1999-2001 Magazyn internetowy NoName
Wszelkie prawa zastrzeżone