Twój ulubiony magazyn on-line

Wstęp

I stało się! - to już dziesiąty numer NoName.
Kiedy około rok temu z Michałem Meiną po raz pierwszy rozmawialiśmy o Jego planach wydawania magazynu pojęcia nie miałem iż NoName stanie się tym czym jest dzisiaj. Nie wiedzieliśmy nawet w jakiej formie wydawać będziemy magazyn nie wspominając nawet o uściśleniu tematyki. Dopiero pierwsze próby wrzucenia magazynu w ramy HTMLowego szkieletu dokonane przez Przemka Krajniaka (Krej Zii) przekonały nas, że właśnie ta forma będzie dla nas najlepsza.
Pierwszy numer powstawał około 3 miesiące i zawierał w około 50% przedruki z innych magów, drugi wydaliśmy po półtora miesiącu, a od trzeciego zaczęliśmy się mieścić w comiesięcznym trybie wydawniczym :).
Serce rosło gdy docierały do nas coraz lepsze teksty, gdy ludzie pisali i chwalili magazyn. Wszystko to skłaniało nas do wkładania w magazyn wiele pracy. Obecna forma magazynu nie jest z pewnością czymś statycznym, ciągle mamy tak wiele pomysłów do zrealizowania... Mamy ambicję być najlepszym i najoryginalniejszym magazynem elektronicznym w Polsce. Głównym naszym założeniem jest to, że w NoName nie ma sztywnego podziału redaktor/czytelnik. Magazyn ma być forum wymiany myśli, gdzie każdy kto ma coś do powiedzenia może wyrazić swoją opinię. Także Ty możesz to zrobić, możesz dołączyć do grupy tworzącej NoName, a zapewniam, że są to ludzie ze wszech miar godni poznania. Zapraszam do współpracy oraz do czytania magazynu i wyrażania swoich o nim opinii.

Serdecznie pozdrawiam. wszystkich naszych czytelników!


Tomek Karwatka
Tomek@noname.zum.pl

Przeprosiny
Ponad 2 miesiące temu NeoN wykonał dla NoName banner, przez moje zaniedbanie nie pojawiła się informacja o autorze w poprzednim numerze NN, w związku z czym przepraszam autora i zapraszam czytelników magazynu na jego strone - http://www.neo.matrix.prv.pl.

Krej Zii
webmaster NoName
Magazyn Lekron - magazyn internetowy tylko o filmie

Copyright (c) 1999 - 2000 NoName