Magazyn NoName

Wstępniak

I stało się. NoName#7 pomimo przeróżnych przeciwności losu ujrzał światło dzienne.
Pierwsze co rzuca się w oczy to powrót do poprzedniego designu magazynu, wydaje nam się on bardziej naturalny i ergonomiczny, wpływ na zmianę miały także listy czytelników - za które szczerze dziękuję. Druga rzucająca się w oczy zmiana to spora ilość tekstów w dziale Poezja. Do naszego "nadwornego" poety - Wojtka Kwaśnickiego dołączyła spora grupka nie mniej utalentowanych twórców. Cieszy nas taki obrót sprawy i oby tak zostało. W dziale "Teksty poważne" jak zwykle sporo interesujących tematów. Jak zawsze zachęcam do polemiki zarówno na łamach magazynu jak i na naszej liście dyskusyjnej.

Na naszej stronie jak zawsze sporo zmian i jak zawsze na lepsze. Uruchomiliśmy serwis "Stare gry na PC" skąd pobrać można gierki dzięki którym chodziliśmy nie wyspani i marzyliśmy o zmianie sprzętu na superszybką 486 z 8 Mb RAMu. Ci którzy tych czasów nie pamiętają mają szansę dzięki temu serwisowi zagrać w gry które bynajmniej nie wykorzystają ich GeForca jednak mają fantastyczny klimat i zapewnią wspaniałą zabawę na długie godziny. Są jednak osoby, które zdecydowanie preferują nowe gry, dla nich powstał Games Mag - magazyn o grach komputerowych, wysyłany podobnie jak NoName na email w postaci strony HTML. Zapraszam na stronę Games Maga gdzie można zaprenumerować ten miesięcznik.
Jeżeli już jestem przy naszych stronach to wspomnę jeszcze tylko o konkursie w którym strona NoName bierze udział, konkurs zorganizowany jest przez Start.net a zagłosować można ze strony: http://www.start.net.pl.

Zapraszam także na naszą witrynę gdzie zawsze znajdziesz coś ciekawego, nasze strony rozbudowują się z dnia na dzień - warto tam zaglądać. Jeżeli czytasz ten numer NoName zamieszczony na CD dołączonym do gazety komputerowej to możesz być pewien, że nowy numer NoName jest już dostępny na naszej stronie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zaprenumerować NoName na e-mail , a wtedy możesz być pewien, że będziesz zawsze jako jeden z pierwszych otrzymywał magazyn.

Ależ się rozpisałem, dajmy szansę innym :), zapraszam do lektury!Tomek Karwatka
redaktor naczelny
tomek@noname.zum.pl
www.noname.zum.pl/tomik
 GAMES ARENA - Twój serwis o grach komputerowych

Copyright (c) 1999 - 2000 NoName